WAYF (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Settings
is: Stillingar

en: Icon
is: Táknmynd

en: User
is: Notandi

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Contact information
is: Tengiliðaupplýsingar

en: Error saving user account.
is: Villa kom upp við að vista notanda.
