WAYF (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Settings
jv: Sétingan

en: Icon
jv: Ikon

en: User
jv: Panganggo

en: Error saving user account.
jv: Gagal nyimpen akun panganggo.
