WAYF (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Error saving user account.
kk: Қолданушы есебін сақтау кезінде қателің орын алды.
