WAYF (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Error saving user account.
km: កំហុស​ក្នុងការ​រក្សាទុក​គណនី​អ្នកប្រើ ។
