WAYF (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Display settings
pt: Exibir configurações

en: Settings
pt: Definições

en: Icon
pt: Ícone

en: User
pt: Utilizador

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: Contact information
pt: Informação de contacto

en: Error saving user account.
pt: Erro ao guardar a conta de utilizador.

en: Private key
pt: Chave privada

en: Login failed
pt: Falha na autenticação

en: Certificate
pt: Certificado

en: Field mappings
pt: Mapeamentos de campo
