WAYF (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: Settings
ro: Setări

en: Icon
ro: Pictogramă

en: User
ro: Utilizator

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Contact information
ro: Informații contact

en: Error saving user account.
ro: Eroare la salvarea contului utilizator.

en: Certificate
ro: Diploma

en: Field mappings
ro: Mapări câmp
