WAYF (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Error saving user account.
th: เกิดข้อผิดพลาดในการบันทึกข้อมูลบัญชีผู้ใช้งาน

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว
