WAYF (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: User
vi: Người dùng

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Nickname
vi: Tên hiệu

en: Contact information
vi: Thông tin liên lạc

en: Error saving user account.
vi: Lỗi khi đang lưu tài khoản người dùng.

en: Private key
vi: Khóa bí mật

en: Certificate
vi: Chứng nhận
