WAYF (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Development
az: Develop

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Icon
az: İconka

en: User
az: İstifadəçi
