WAYF (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Error saving user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་ཉར་ཚགས་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་འདུག
