WAYF (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Settings
cs: Nastavení

en: Icon
cs: Ikona

en: User
cs: Uživatel

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Error saving user account.
cs: Nastala chyba ukládání uživatelského účtu.

en: Private key
cs: Soukromý klíč
