WAYF (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Display settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Icon
de: Symbol

en: User
de: Benutzer

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: Nickname
de: Spitzname

en: Contact information
de: Kontaktinformation

en: Redirects
de: Weiterleitungen

en: Error saving user account.
de: Fehler beim Speichern des Benutzerkontos.

en: Private key
de: Privater Schlüssel

en: Login failed
de: Anmeldung fehlgeschlagen

en: Certificate
de: Zertifikat

en: Field mappings
de: Feldzuordnungen

en: Login with
de: Anmelden mit
