WAYF (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Error saving user account.
eu: Errorea erabiltzaile kontua gordetzean.
