WAYF (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Settings
fr: Paramètres

en: Icon
fr: Icône

en: User
fr: Utilisateur

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Nickname
fr: Pseudonyme

en: Contact information
fr: Information de Contact

en: Redirects
fr: Redirections

en: Error saving user account.
fr: Erreur à la sauvegarde du compte utilisateur.

en: Private key
fr: Clé privée

en: Login failed
fr: Échec de la connexion

en: Certificate
fr: Certificat

en: Field mappings
fr: Correspondances de champ
