WAYF (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Settings
gl: Axustes

en: Icon
gl: Icona

en: User
gl: Usuario/a

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Error saving user account.
gl: Erro ó gardar a conta de usuario.

en: Private key
gl: Clave privada
