WAYF (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Settings
hu: Beállítások

en: Icon
hu: Ikon

en: User
hu: Felhasználó

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Nickname
hu: Becenév

en: Contact information
hu: Elérhetőségek

en: Error saving user account.
hu: Hiba történt a felhasználói fiók mentése során.

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: Login failed
hu: Sikertelen bejelentkezés

en: Certificate
hu: Tanúsítvány

en: Field mappings
hu: Mező leképezések
