WAYF (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Icon
it: Icona

en: User
it: Utente

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Contact information
it: Informazioni di contatto

en: Error saving user account.
it: Errore nel salvare il profilo utente.

en: Private key
it: Chiave privata

en: Field mappings
it: Mappatura campi
