WAYF (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Error saving user account.
ku: هه‌ڵە ڕوویدا له کاتی‌ پاشه‌که‌وت کردنی هەژماری به‌کارهێنه‌ر.
