WAYF (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Icon
lt: Piktograma

en: User
lt: Narys

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.
