WAYF (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Icon
lv: Ikona

en: User
lv: Lietotājs

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Nickname
lv: Segvārds

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: Private key
lv: Privātā atslēga

en: Login failed
lv: Autentifikācija neizdevās
