WAYF (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Development
ml: വികസനം

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
