WAYF (1.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: User
nn: Brukar

en: Error saving user account.
nn: Feil oppstod ved lagring av brukarkonto
