WAYF (1.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Settings
fi: Asetukset

en: Icon
fi: Ikoni

en: User
fi: Käyttäjä

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Contact information
fi: Yhteystiedot

en: Error saving user account.
fi: Käyttäjätilin tallentaminen ei onnistunut.

en: Private key
fi: Yksityinen avain

en: Field mappings
fi: Kenttien mappaukset
