WAYF (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Settings
he: הגדרות

en: Icon
he: סמל

en: User
he: משתמש

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.

en: Login failed
he: ההתחברות נכשלה
