WAYF (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Icon
hi: चिन्ह

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Error saving user account.
hi: त्रुटि से सुरक्षित करने वाला प्रयोक्ता खाता|
