WAYF (1.0.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Icon
id: Ikon

en: User
id: Pengguna

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Contact information
id: Informasi kontak

en: Error saving user account.
id: Gagal menyimpan keanggotaan

en: Login failed
id: Login gagal
