WAYF (1.0.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Settings
ja: 設定

en: Icon
ja: アイコン

en: User
ja: ユーザー

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Nickname
ja: ニックネーム

en: Contact information
ja: 連絡先

en: Error saving user account.
ja: ユーザーアカウントの保存中にエラーが発生しました。

en: Private key
ja: 秘密鍵

en: Login failed
ja: ログインに失敗

en: Field mappings
ja: フィールドマッピング
