WAYF (1.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Nickname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು

en: Contact information
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಮಾಹಿತಿ

en: Login failed
kn: ಪ್ರವೇಶವು ವಿಫಲಗೊಂಡಿದೆ
