WAYF (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: User
oc: Utilizaire

en: Error saving user account.
oc: Error al salvament del compte d'utilizaire.

en: Private key
oc: Clau privada
