WAYF (1.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Icon
sk: Ikona

en: User
sk: Používateľ

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Contact information
sk: Kontaktné informácie

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Field mappings
sk: Mapovania polí
