WAYF (1.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Icon
tr: Simge

en: User
tr: Kullanıcı

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Error saving user account.
tr: Kullanıcı hesabı kaydedilirken bir hata oluştu.

en: Login failed
tr: Giriş başarısız

en: Certificate
tr: Sertifika

en: Field mappings
tr: Alan eşlemeleri
