WAYF (1.0.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Icon
uk: Іконка

en: User
uk: Користувач

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Nickname
uk: Псевдонім

en: Contact information
uk: Контактна інформація

en: Error saving user account.
uk: Помилка збереження облікового запису користувача.

en: Private key
uk: Приватний ключ

en: Login failed
uk: Помилка реєстрації

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Field mappings
uk: Відповідності полів
