WAYF (1.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Icon
ur: آئیکن

en: User
ur: صارف

en: Error saving user account.
ur: صارف کا اکاؤنٹ محفوظ کرنے میں خرابی۔
