Wayfinding (2.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Types
be: Тыпы

en: Label
be: Подпіс

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Sources
be: Крыніцы

en: Apply
be: Ужыць

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Popup
be: Выкідны
