Wayfinding (2.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Types
lt: Tipai

en: Label
lt: Etiketė

en: Location
lt: Vieta

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Publish
lt: Paskelbta
