Wayfinding (2.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Types
el: Τύποι

en: Label
el: Ετικέτα

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Desc
el: Φθί

en: Destination
el: Προορισμός

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Sources
el: Πηγές

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Asc
el: Αύξ
