Wayfinding (2.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Location
gu: સ્થાન

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Sources
gu: સ્ત્રોતો

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો
