Wayfinding (2.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Types
pl: Typy

en: Label
pl: Etykieta

en: Location
pl: Położenie

en: Desc
pl: Malejąco

en: Destination
pl: Cel

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Sources
pl: Źródła

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Publish
pl: Publikuj

en: Popup
pl: wyskakujący

en: Destinations
pl: Cele

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity types
pl: Typy encji
