Wayfinding (2.1.2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Types
id: Jenis

en: Location
id: Lokasi

en: Destination
id: Tujuan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Sources
id: Sumber

en: Top left
id: Kiri atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Apply
id: Terapkan

en: Publish
id: Tampilkan

en: Top Left
id: Kiri Atas

en: Destinations
id: Tujuan

en: Asc
id: Urutan turun

en: Entity types
id: Jenis entitas
