Wayfinding (2.1.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Types
jv: Tipe

en: Label
jv: Judul

en: Location
jv: Lokasi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Sources
jv: Sumber

en: Asc
jv: Urut Maju
