Wayfinding (2.1.3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Types
eu: Motak

en: Label
eu: Etiketa

en: Location
eu: Kokalekua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Destination
eu: Helbidea

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Apply
eu: Ezarri

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Destinations
eu: Helmugak

en: Asc
eu: Goraka
