Wayfinding (2.1.4) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Types
it: Tipi

en: Label
it: Etichetta

en: Location
it: Posizione

en: Desc
it: Disc

en: Destination
it: Destinazione

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: Sort by
it: Ordina per

en: Sources
it: Sorgenti

en: Top left
it: In alto a sinistra

en: Bottom right
it: In basso a destra

en: Apply
it: Applica

en: Publish
it: Pubblica

en: Master
it: Principale

en: Entity types
it: Tipi di entità
