Wayfinding (2.1.5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ
