Wayfinding (2.1.5) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Types
oc: Tipes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Location
oc: Emplaçament

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Sort by
oc: Triar per

en: Sources
oc: Fonts

en: Apply
oc: Aplicar

en: Publish
oc: Publicar

en: Master
oc: Maître
