Wayfinding (2.2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Types
ca: Tipus

en: Label
ca: Etiqueta

en: Location
ca: Localització

en: Destination
ca: Destí

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Sources
ca: Fonts

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Apply
ca: Aplica

en: Publish
ca: Publica

en: Popup
ca: Emergent

en: Destinations
ca: Destins

en: Master
ca: Mestre

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats
