Wayfinding (2.2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
