Wayfinding (2.2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Types
ast: Tribes

en: Label
ast: Etiqueta

en: Location
ast: Llugar

en: Sources
ast: Fontes
