Wayfinding (2.2.0-beta2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Types
hi: प्रकार

en: Label
hi: लेबल

en: Location
hi: स्थान

en: Desc
hi: अवरोही

en: Destination
hi: गंतव्य

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Sources
hi: स्रोत

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Apply
hi: लागू करें

en: Publish
hi: प्रकाशित करें
