Wayfinding (2.2.3) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Types
da: Typer

en: Label
da: Etiket

en: Location
da: Lokation

en: Desc
da: Faldende

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Sources
da: Kilder

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Apply
da: Udfør

en: Publish
da: Udgiv

en: Destinations
da: Destinationer

en: Asc
da: Stigende

en: Entity types
da: Enheds typer
