Wayfinding (2.2.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Sources
kn: ಆಕರಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
